La Palma NL

la-palma-vulkaanrouteOver La Palma

 Er zijn al heel veel sites met informatie over dit bijzondere eiland. Vandaar dat we het hier bij een aantal links laten. Hier vind je informatie over huisjes enzo, andere activiteiten, vliegen, huurauto´s, achtergrondinformatie en nog veel meer!

Vakantiehuisjes

Balans Travel La Palma, groot aanbod aan vakantiehuizen: www.balans-lapalma.com
Finca La Cruz, een mooie finca, zeer geschikt voor groepen: www.finca-lacruz.com
Finca Franceses, B&B en La Casita, ook wandelingen met bagageservice van Ann en David:
www.holiday-lapalma.com
Veel huisjes en veel informatie over La Palma: www.islalapalma.com/nl/index.html
La Palma Oceaanzicht, mooi gelegen vakantiehuisjes en veel informatie over La Palma: www.lapalma-oceaanzicht.nl 
Hotel Valle Aridane: www.hotelvallearidane.com
Hotel Benahoare in Los Llanos: www.hotel-benahoare.com
Adjovimar:www.adjovimar.com/
La Palma24, meer dan 500 vakantiewoningen op La Palma en verhuur van auto’s
La Palma.nu, veel mooie huisjes: www.lapalma.nu
La Luna Baila: www.lapalma-sonne.de
Casa Estrella in Los Llanos: www.casa-estrella.de
Finca Marina in de buurt van Tazacorte: www.fincamarina.de
Voor een pension in Los Llanos met Bikestation: www.el-porvenir.info
Leuke bed en breakfast in Franceses, gerund door Jan en Ineke: www.loscastros.nl/
Finca Verde in Cueva del Agua, Bio finca met grotwoning: www.finca-verde.eu/
Leuke huisjes in Tazacorte van La Palma vacation.
La Palma Jardin, net buiten Los Llanos: www.lapalmajardin.com
Finca El Gallo: www.fincaelgallo.com
Villa Panorama: www.villapanorama.de
La Palma Travel, de online Reisgids van La Palma: la-palma.travel
Hotel San Telmo in Santa Cruz: www.hotel-santelmo.de/es/hotel/
Villa Valentina, vakantiehuisjes in Tigalate: http://villa-valentina.es/index.php/en/

Actief

parapenten1Paragliden of, zoals dat hier heet: Parapente: www.palmaclub.com
Wandelen met bagagevervoer en wandel/duikvakantie: holiday-lapalma
Alles over wandelen: www.lapalma-wandelen.nl
De outdoorwinkel van La Palma, Valle Verde: www.valleverde-canarias.com
bikenfun2_7653d6581a9e44ca6644c0aa52b4c8a8
De bikeshop van La Palma, Bike’n’Fun: www.bikenfun.de
Magic-Bike, van Sigi, ook van El Porvenir: www.magic-bike-lapalma.com
Kajakken aan de westkust: www.partner4lapalma.com
La Palma actief: www.palmaventura.es
Acropark La Palma: klimmen en klauteren voor jong en oud op de berg: www.acropark.es
Maroparque La Palma: www.maroparque.com
La Palma Outdoor: www.ekalis.com
La Palma Rondreis, wandelen over het eiland met verblijf op verschillende plekken: www.lapalma-rondreis.nl
Boottochten voor het zoeken van dolfijnen vanuit Tazacorte: www.bussard.es en de Fancy II
Wandelen met gids op La Palma met Natour: natour-trekking
Meer informatie over snorkelen en duiken lees je op deze site: www.snorkelenduiken.nl  en www.snorkelybuceo.com

2014-04-20 14.23.00Algemene info

La Palma Plaza, alles over La Palma, eten en drinken, cultuur, actief en feestdagenkalender [TIP]: www.lapalma-plaza.com
Nieuws op La Palma: www.lapalma-info.nl
Nederlande website met informatie over La Palma: http://royallapalma.nl
Duitse website met informatie over onder andere La Palma: www.my-entdecker.de

Foto’s en kunst

Panorama’s van La Palma door Yvan: www.lapalma-virtualtour.nl
Wim del Arte’s blog: blog.seniorennet.be/schetsblog [tip]

Eten en drinken

Voor lekker eten en drinken op La Palma, klik hier!

Wellness

Buddhacasa, wellness voor lichaam en ziel, www.buddhacasa.com

Auto

Voor een auto doen we zaken met Soyka: www.autosoyka.de
Maar ook met Narki: www.autosnarki.net

Algemene info, het weer en nuttige tips

Voor onze weerpagina: klik hier
Voor alle webcams op het eiland: klik hier
Startpagina La Palma: lapalma.startpagina.nl [tip]
La Palma Startkabel: lapalma.startkabel.nl
Reisgenieten La Palma: lapalma.reisgenieten.nl
La Palma Verzamelgids: lapalma.verzamelgids.nl
Het weer in het Spaans: www.aemet.es/es/eltiempo/prediccion/localidades
Het weer in het Nederlands: www.weeronline.nl/Spanje/LaPalma.htm
Duikbestemmingen: duiken-bestemmingen.startpagina.nl
Verhalen online over emigreren: www.emigreermagazine.nl
Taxi op La Palma: www.taxilapalma.com
Canarische Eilanden info: canarische-eilanden
De Nederlandse makelaar op La Palma, Roger Ligter: www.lapalmavacant.com

 

Meer over duiken en het onderwaterleven

Onderwater: www.oceanografica.com
Fotogalerij onderwater: www.fotonatura.org
Duiken op La Palma, het boek over het duiken op La Palma: www.duikenoplapalma.nl
Site over duiken op de Canarische eilanden: canary-islands.greatestdivesites.com

Vluchten naar Santa Cruz de La Palma (SPC)

Op La Palma Plaza vindt je een up-to-date vliegschema van alle vliegtuigmaatschappijen die op La Palma vliegen: www.lapalma-plaza.com/vliegen-naar-la-palma/

Vanuit Nederland rechtstreeks: Transavia en TuiFly
Met een compleet pakket: Sudtours
Vanuit Nederland met overstappen: Iberia
Vanuit Duitsland: Condor
Vanuit Belgie: Jetairfly

Ryan-air (naar Tenerife zuid of Gran Canaria, daarna door met de boot, of vliegen met Bintercanarias)

Boot

“De langzame boot” van La Palma naar Tenerife Zuid: www.navieraarmas.com
“De snelle boot” van La Palma naar Tenerife Zuid : www.fredolsen.es
De boot vanaf het Spaanse vaste land (3 dagen), waar je ook met auto/motor op kunt: www.trasmediterranea.es